40BNR10HTYNDBLP4Y szögletes golyóscsapágyak
40BNR10HTYNDBLP4Y szögletes érintkezőgolyóCsapágyak- Precíziós nagy sebesség, 40 mm átmérőjű, 68 mm külső átmérő 15 mm szélesség